Public speaking - wystąpienia publiczne

Wystąpienia publiczne kojarzą się nam często ze stresem, stąd unikamy ich jak ognia. Nie są one jednak dzisiaj dziedziną zarezerwowaną dla zawodowych aktorów, polityków i nauczycieli. Z koniecznością publicznego prezentowania swoich racji spotykamy się już w znacznej ilości zawodów, a także na studiach czy w szkole. Stąd nasze szkolenie jest skierowane do wszystkich osób, które chcą nauczyć się skutecznych wystąpień lub muszą publicznie przemawiać, ale nie wiedzą jak to dokładnie zrobić, by zaciekawić słuchaczy i przekonać ich do swojego zdania. Nasze szkolenie wyróżnia duża liczba ćwiczeń, które umożliwiają przełożenie zdobytej wiedzy na umiejętności praktyczne.

Art of debate - sztuka debatowania

Debaty kojarzą nam się najczęściej z okresem przedwyborczym, choć coraz częściej stanowią one narzędzie edukacyjne dla uczniów i studentów. Jednocześnie w Polsce i na świecie organizowane są rozmaite konkursy i turnieje debat. Z rozmaitymi formami dyskusji i wymiany zdań spotykamy się również w codziennym życiu oraz pracy, stąd nasze szkolenie kierujemy do wszystkich zainteresowanych pozyskaniem umiejętności wygrywania sporów erystycznych, a w szczególności do osób planujących brać udział w debatach publicznych lub turniejowych. Nasze szkolenie wyróżnia doświadczenie praktyczne trenerów wynikające z zasiadania w jury największych turniejów debat w Polsce oraz szkolenia utytułowanych drużyn.

Argument & suasion - sztuka przekonywania

Codziennie wywieramy wpływ na innych ludzi i przekonujemy ich do swoich racji, choć często robimy to nieświadomie. W tym samym czasie setki specjalistów od marketingu i sprzedaży walczą o nasze pieniądze i uwagę, stosując przy tym rozmaite techniki psychologiczne. Na naszym szkoleniu wskażemy jak przekonywać innych za pomocą argumentacji lub innych sposobów, gdy zabraknie nam merytoryki, a jednocześnie jak dostrzegać i bronić się przed manipulacjami stosowanymi przez inne osoby.

Kolejne szkolenia już wkrótce! Brakuje tematyki, która Cię interesuje? Napisz do nas!

ZAUFALI IDP